גרסה לגולשים עם מוגבלויות גרסה לגולשים עם מוגבלויות
הסל נשמר ל 00:00 דקות

קופת !BRAVO

  • לתשלום: 3221* או 072-275-3221
  • א׳-ה׳ 8:00-22:00, ו׳ 8:00-15:00, ש׳ 9:00-21:00
הופעות מוזיקה

Lara Fabian - לארה פביאן - World Tour 50

עיר תאריך מיקום ההצגה
תל אביב-יפו היכל ספורט מנורה מבטחים תל אביב - יד אליהו 456 כרטיסים
290 - 540 תל אביב-יפו
רכישת כרטיסים Lara Fabian - לארה פביאן - World Tour 50, תל אביב-יפו, היכל ספורט מנורה מבטחים תל אביב - יד אליהו רכישת כרטיסים שעה ו-40 דקות
קרדיט לתמונה: Geneviebe Charboneau
Lara Fabian - לארה פביאן - World Tour 50

משך: שעה ו-40 דקות

כשהיא ששרה את "חורשת האקליפטוס" בעברית סמוך למגדל אייפל, במופע לרגל 60 שנים למדינת ישראל, אותתה לארה פביאן על יחסה המיוחד לשפה העברית ולמעריציה הישראלים. מאז נוהגת הכוכבת העולמית, שלהיטיה נמכרים בעשרות מיליונים באירופה ובאמריקה, לבקר תכופות בישראל. בכל הופעה שלה בארץ מקפידה פביאן לשיר גם בעברית.

בסיבוב ההופעות החגיגי השנה מציינת פביאן את יום הולדתה ה-50 המתקרב ויותר מ-30 שנות קריירה, שהחלה בתחרות אירוויזיון בשנת 1988 עם הלהיט Croire (שעמו התחרתה בין השאר בסלין דיון). הפופולריות שלה הגיעה לפריחתה בקנדה עם האלבום Carpe diem ומאז התפשטה לכל רחבי העולם עם שירים בשפות שונות (בעיקר צרפתית ואנגלית, אך גם ספרדית, איטלקית, פורטוגלית, רוסית וכאמור עברית). פביאן לא רק שרה בשפות רבות, אלא גם שולטת באופן מושלם בכמה מהן. היא נולדה בבלגיה לאם סיציליאנית ואב בלגי, בילתה חלק מילדותה בסיציליה, כך שהאיטלקית והצרפתית הן שתי השפות הראשונות שלה. אבל גם האנגלית והספרדית של המצוינות.

בין שיריה הגדולים של לארה פביאן ניתן למצוא את Je t’aime, Je suis malade, Adagio ורבים אחרים. גם מי שלא עקב אחרי הקריירה המזהירה שלה, ללא ספק מכיר את קולה - הרי הוא קולה של אסמרלדה מתוך הסרט "הגיבן מנוטרדאם" של דיסני.

בסיבוב ההופעות הנוכחי מבצעת פביאן את מיטב להיטיה הגדולים מכל הזמנים לצד שירים מהאלבומים החדשים שלה - Camouflage באנגלית (2017) ו-Papillon בצרפתית (2019).

מערכת Orphusגילית שגיאת כתיב? סמן טקסט באמצעות העכבר ולחץ Ctrl+Enter

קרדיט לתמונות: Geneviebe Charboneau